Jaroslav Dušek a Jan Skryja – Konference Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja pro Vás připravují nové hluboké vhledy, principy a techniky, díky kterým odhalíte a prožijete napojení se na Vaši duši.

Odhalte sílu duše. Nová témata.
16. března v TOP Hotelu v Praze (Blažimská 1781)

 • 09:30 – 12:45

Vstup a registrace účastníků. Doporučujeme přijít co nejdříve, ať si naplno užijete nový doprovodný program, nasajete atmosféru a projdete se tematickými stánky.

 • 11:00 – 12:30

Doprovodný program pro to správné napojení se a naladění duše.

Těšit se můžete na krásné a velmi hluboké hudební naladění, kterým Vás živě provede skvělý Michal Beneš. Následně zažijete tři zbrusu nové a velmi silné vedené meditace s hlasem Jana, které Vám umožní vytvářet nové mentální programy síly, radosti a odvahy přímo ve Vašem podvědomí.

 • 13:00 – 14:00

Jaroslav Dušek – Síla a krása duše. Co představuje Vaše duše a jakým způsobem žít v harmonii s ní? Objevování “harmonie s duší” je  klíčovou schopností pro odhalení Vaší obrovské vnitřní síly. Zasloužíte si život v síle, radosti, klidu a tvorbě. Přijďte si užít objevování a poznávání Vaší duše.

 • 14:30 – 15:30

Jan Skryja – Snová terapie pro každého. Snění je jediný stav přirozeného změněného stavu vědomí. Jan poprvé veřejně představí celý systém snové sebe-terapie a provede Vás prožitky v podobě vizualizací a vedených meditací, které budou otevírat zcela nečekané možnosti světa snění.Tyto principy začnete využívat už daný večer, a ráno po probuzení zažijete první krásné proměny. A to i v případě, že máte pocit, že se Vám žádné sny nezdají!

 • 16:00 – 17:00

Jaroslav Dušek – Nalaďte duši na hojnost a poznání. Přijďte naladit Vaši duši do hlubokého klidu, vědomého poznání a lásky. Těšit se můžete na propojení poutavých příběhů s velmi silným uvědoměním.

 • 17:30 – 19:00

Prodloužená beseda Jaroslava Duška a Jana Skryji. Opakovaně jsme se přesvědčili o tom, že na závěrečných besedách vznikají ty nejkouzelnější momenty a nejsilnější uvědomění. Proto jsme prodloužili obsah tohoto nového formátu besedy a připravili pro Vás tak ještě více času pro rozvoj, naladění a prožitek.

 • 19:00 – 20:00

Autogramiáda. Rozloučení. Objetí. Šatna se zavírá ve 21 hodin.

 • Dárek #1: Video záznam konference

Do týdne po skončení konference dostanete jako dárek Váš soukromý přístup k záznamu ze všech částí konference. Díky tomu si můžete konferenci naplno užít a následně z ní čerpat po velmi dlouhou dobu.

 • Dárek #2: Snový sebe-koučink

Existují principy vedení a ladění své snové duše pomocí sebe-koučovacích snových principů. Naučíte se systém jednoduchých, ale velmi účinných otázek. Zároveň zjistíte, jak konkrétně s těmito otázkami pracovat, aby se z Vás stal mocný snový tvůrce a aby Vás sny vedly k vysněnému životu.

 • Dárek #4: E-book Probuď sílu duše

E-book Probuď sílu duše prohlubuje poznání a prožitky i konference o další velmi mocné vhledy. Pomůže Vám zejména v tom směru, že přinese ještě více praktických příkladů, jak využívat principy, které budete v rámci konference objevovat. U některých účastníků začínají ty největší životní změny přečtením tohoto e-booku, díky kterému do sebe všechny věci začínají magicky zapadat.

 • Dárek #5: Nová propiska Snílek

Vylepšili jsme propisku s mocnou symbolikou Snílek (Sni. Je to lék) a přineseme Vám ji jako dárek v působivém kouzelném tvaru 🙂

 • Dárek #6: Nová vylepšená afirmační záložka

Afirmační záložka se může stát velmi silným a mocným průvodcem, protože ji máte na očích při přijímaní nových informací. Proto jsme ještě více vylepšili její design a předáme Vám ji jako dárek s novými afirmacemi.

Vstupenky najdete na tomto odkazu…

Těšíme se na Vás!