27. dubna: Hana Ondrušková – Jak zvládnout prokrastinaci

 Klikněte u přednášky na „Nastavit připomenutí“ a užijte si pondělní večer s námi

 

Chci pozvánku na premiéru do emailu

 

 

Premiérové vysílání s lektorkou Hankou Ondruškovou…

Podíváme se na ty nejdůležitější body, které vám pomohou efektivně zvládat
prokrastinaci. Naučte se, jak přestat odkládat věci a začít maximálně využívat
svého potenciálu.

 

Přednáška proběhne v rámci premiérového vysílání na našem YouTube kanálu. Během premiéry můžete psát do komentářů vaše dotazy. Budeme připraveni na ně odpovídat. Odkaz na YouTube premiéru přednášky si můžete nechat poslat do emailu nebo jej s předstihem najdete na našem YouTube kanálu, Facebooku a této stránce.

 

Událost je pro veřejnost a zdarma.

 

======================
Pondělí 27. dubna
Od 19:30
Forma premiéry na YouTube kanálu Cesty Úspěšných
Kontaktní osoba: Jan Skryja
======================

 

O přednášející

Jsem lektorka v oblasti soft skills – pomáhám lidem s osobním rozvojem, získat sebevědomí a lepší pocit ze života. Témata, kterým se věnuji, jsou především komunikace, typologii osobnosti, prezentační dovednosti ale také time management a osobní efektivita.

Od roku 2006, co přednáším, prošly mými kurzy tisíce lidí. Ať už učím pro velké firmy nebo pro mámy od dětí, vždy se snažím soustředit se na každého jednotlivého člověka. Věřím, že každý člověk má v sobě obrovský potenciál. Jen je pro většinu lidí nesmírně těžké vůbec tomu uvěřit. Mnoho lidí věří v úspěch těch druhých, ale ne už tolik ve svůj vlastní. Je moc důležité pomáhat lidem uvědomit si svoje vlastní nadání a rozvinout ho. Tuto práci vnímám jako „doprovázení na cestě“. Nemyslím si, že lektor by byl pro člověka nějaký spasitel. Většina lidí si na všechno dříve či později stejně přijde sama. A stejně to nikdo nemůže udělat za ně. Lektor je ten, kdo jim tu cestu může usnadnit, ukázat to, co ještě není vidět, podpořit je, když se budou bát a dodat energii, když to budou potřebovat.

 

Odebírejte YouTube kanál Cesty Úspěšných