Celý program

Vstupenky ZDE

 

Celý program

12:00 – 13:45
Vstup a registrace. Bude dostatek času na to najít si místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

14:00 – 15:00
Pavel Moric – Odvaha k probuzenému životu. Objevujte a rozšiřujte nekonečné možnosti odvahy, kterou v sobě všichni máte. Těšte se na silné inspirace a uvědomění, díky kterým najdete nové možnosti pro odvážný a krásný život.

15:30 – 16:30
Jan Skryja – Nová odvaha díky snění. Jak rozvíjet odvahu nejen díky snění? Odvaha nemusí být vždy o překonávání se. Velký pokrok můžete zažít díky vědomému přemýšlení. Vše si vyzkoušíte a prožijete. Z role tvůrce a pomocí vědomého sebe-vedení můžete velmi snadno rozšiřovat svou odvahu pro krásný život každý den a každou noc.

17:00 – 18:00
Pavel Moric – Vnitřní hrdina. Odvahu je možné rozvíjet směrem zevnitř ven. Je ve Vás velký vnitřní hrdina. Objevte svou sílu vedoucí k naplněnému životu. Koncept vnitřního vítězství je klíčový pro život prožitý v odvaze, štěstí a mentální hojnosti.

18:30 – 19:30
Beseda Pavla Morice a Jana Skryji o odvaze. Během besedy vznikají často ty nejsilnější momenty pro velké životní změny a pozitivní směřování. Budeme společně odpovídat na Vaše dotazy a v uvolněné atmosféře probereme zásadní věci pro vědomý rozvoj odvahy.

19:30 – 20:30
Rozloučení. Čas pro případné společné objetí 🙂

Dárek: Video záznam konference

Po konferenci dostanete jako dárek záznam z konference. Díky němu si můžete připomenout všechna silná uvědomění a začít s nimi pracovat pro směřování k vysněnému životu.

 

Vstupenky ZDE

 

konference odvaha pavel moric