8. dubna: Martin Konečný – Jak vést a motivovat lidi

Chci se registrovat

 

Typicky je pojem moci spojován s tématy, jako je leadership nebo vedení lidí. Náš profesní a osobní život mají v rámci tématu zacházení s mocí společného více, než by se na první pohled mohlo zdát.

Téma přednášky proto vychází z praktické zkušenosti a výzkumu v oblasti vedení lidí a tyto poznatky budeme přenášet a aplikovat i do oblastí našeho osobního života. Dozvíte se hlavně o vztahu mezi mocí a rozhodováním a motivací.

Dále o tom, jak může zacházení s mocí ovlivňovat naše vztahy a jak téma moci prakticky uplatnit např. při vedení firmy, v týmu nebo i dokonce ve vztahu s partnerem/kou.

Podíváme se také na to, jaký může mít vliv neadekvátní užívání moci např. na motivaci a osobní rozvoj. Zároveň cílem přednášky není pouze přinášet odpovědi, ale také klást otázky a vést k zamyšlení nad tím, jak každý z nás pracuje s mocí a jak to ovlivňuje náš život a životy našich blízkých a kolegů.

Událost je pro veřejnost a zdarma. Na akci je potřeba
se registrovat s dostatečným předstihem.

======================
Pondělí 8. dubna
Od 19:30
NB C, VŠE (mapa)
Nám. Winstona Churchilla
Kontaktní osoba: Jan Skryja
======================

 

O přednášejícím

Martin čtrnáct let působil v byznysu na pozici account managera v oblastech vyjednávání, vedení projektů, akviziční činnosti a péče o zákazníky. Na svém kontě má na osm tisíc hodin lektorské praxe při rozvoji a facilitaci práce týmů a jednotlivců, mediaci a řešení konfliktů a rozvoji vrcholových manažerů a top talentů

 

 

Sledujte video přednášky Cesty Úspěšných