5. října: David Duc a Jan Skryja – Síla TikToku v praxi

Registraci spustíme s dostatečným předstihem

 

 

Má smysl mít TikTok? Není to jen appka pro mladé bez jakékoli možnosti využití? Nebo je to stejně jako třeba Facebook sociální síť, která sice začíná na mladé cílovce, ale čeká ji velká budoucnost. Stálo by v takovém případě pochopit a využít TikTok už teď?

V Davidově části přednášky pochopíte, jak TikTok funguje. David vám ukáže hlavní výhody, upozorní na specifika a záludnosti a představí vám postupy, díky kterým na TikToku zaujmete širší publikum i v případě, že nemáte téměř žádné fanoušky na začátku.

Honza vám ukáže, jak tvorba takového videa vypadá a před vámi vytvoří obsah přímo pro tuto sociální síť. Zároveň vás provede ukázkou TikTok editoru a jeho efektivního využívání.

 

Událost je pro veřejnost a zdarma. Na akci je potřeba
se registrovat s dostatečným předstihem.

======================
Pondělí 5. října
Od 19:30
Místnost Likešova aula, VŠE (mapa)
Kontaktní osoba: Jan Skryja
======================

 

O přednášejících

David Duc je jedním z nejrychleji rostoucích lokálních TikTok influencerů. Vedle svého vlastního profilu pomáhá lidem v rámci jeho projektu TikTokuj.cz lépe pochopit a používat TikTok a využít tuto mladou sociální síť pro své pracovní účely. David je také partnerem organizace CzechViet, která velmi úspěšné propojuje české a vietnamské komunity.

Jan Skryja jako zakladatel projektu Cesta Úspěšných využil Davidova mentorigu a povedlo se mu zvládnout start na této sociální síti velmi úspěšně. Zároveň ukázal některá videa a obsah projektu fanouškům TikTok a povedlo se mu je převést na YouTube kanál projektu.

 

Odebírejte YouTube kanál Cesta Úspěšných a dostanete se k záznamům z našich přednášek velmi pohodlně.