21. května: Hanka Ondrušková – Jak na kritiku

Registrujte se zde

 

Jak na kritiku? Je vůbec možné správně kritizovat? Jak se to naučit nám na přednášce prozradí Hanka Ondrušková – jedna z našich nejnavštěvovanějších a nejžádanějších mentorek.

 

Událost je pro veřejnost a zdarma.

Na akci je potřeba se registrovat s dostatečným předstihem.

 

======================
Pondělí 21. května
Od 19:30
Místnost Likešova aula, VŠE (mapa)
Kontaktní osoba: Jan Skryja
======================

 

O přednášející

Jsem lektorka v oblasti soft skills – pomáhám lidem s osobním rozvojem, získat sebevědomí a lepší pocit ze života. Témata, kterým se věnuji, jsou především komunikace, typologii osobnosti, prezentační dovednosti ale také time management a osobní efektivita.

Od roku 2006, co přednáším, prošly mými kurzy tisíce lidí. Ať už učím pro velké firmy nebo pro mámy od dětí, vždy se snažím soustředit se na každého jednotlivého člověka. Věřím, že každý člověk má v sobě obrovský potenciál. Jen je pro většinu lidí nesmírně těžké vůbec tomu uvěřit. Mnoho lidí věří v úspěch těch druhých, ale ne už tolik ve svůj vlastní. Je moc důležité pomáhat lidem uvědomit si svoje vlastní nadání a rozvinout ho. Tuto práci vnímám jako „doprovázení na cestě“. Nemyslím si, že lektor by byl pro člověka nějaký spasitel. Většina lidí si na všechno dříve či později stejně přijde sama. A stejně to nikdo nemůže udělat za ně. Lektor je ten, kdo jim tu cestu může usnadnit, ukázat to, co ještě není vidět, podpořit je, když se budou bát a dodat energii, když to budou potřebovat.