16. září: Jan Skryja – Buduj silnou osobní značku

Událost je pro veřejnost a zdarma. Pořádá ji Realitní středa. REGISTRACE.

 

Datum: 16.9.2020 – středa Čas: 9:30 – 12:00

Místo: Broomlovka, Vyskočilova 1326/5, Michle, Praha 4

 

Téma: BUDUJ SILNOU OSOBNÍ ZNAČKU

Host: Jan Skryja

Lidé často odcházejí nadšení ze seminářů o osobním brandu a z nových dovedností, které se naučili. Pak ale přijde srážka s realitou a většina z nich buď zpomalí nebo úplně skončí.

  • Jaké techniky Ti pomohou k budování silné osobní značky?
  • Jak vytvořit silný systém, díky kterému zvládneš těžký začátek a Tvoje radost z budování osobního brandu bude v čase růst?
  • Jak se vypořádat z kritiky a hatery tak, aby Tě jejich existence dlouhodobě posilovala a motivovala k další tvorbě obsahu?

Z této Realitní středy si odneseš komplexní systém pro budování velmi silné osobní značky. Těšit se můžeš také na reálné ukázky z praxe a malý dárek pro účastníky, kteří přijdou osobně.

 

Chci se registrovat

 

O přednášejícím

Jan Skryja je zakladatelem projektu Cesta Úspěšných. Zorganizoval stovky rozvojových akcí a posledních 6 let pomáhá obchodníkům budovat osobní značku. Jako manažer obchodního týmu měří všechny použité principy přímo v reálném světě. Napsal knihu o lucidním snění a s tímto tématem byl například v TV Nova nebo podcastu Brain We Are. I na Cestě Úspěšných má za sebou několik velmi pozitivně hodnocených vlastních přednášek.

 

Přihlas se k odběru YouTube kanálu Cesta Úspěšných a těš se na záznamy z proběhlých akcí!