Startovač

Rok 2020 byl nejnáročnějším rokem v historii projektu.

Neproběhla žádná živá přednáška. Přechod do online prostředí se povedl jen částečně, protože to bylo právě univerzitní prostředí, které představovalo pro řadu přednášejících motivaci k vystoupení.

Vyberte si odměnu na Startovači a pomozte nám vytvořit další tisíce hodin obsahu.

Díky vaší podpoře dokážeme…

  1. Výrazně zlepšit technickou kvalitu videí. Chceme zabránit tomu, aby vznikaly video přednášky se špatnou kvalitou zvuku nebo obrazu. Některé přednášky jsou obsahově tak důležité, že mohou změnit život člověka úžasným způsobem. Proto chceme, aby bylo každé další video v té nejvyšší možné kvalitě po zvukové i obrazové stránce.
  2. Vytvořit nejkvalitnější a nejnavštěvovanější webové rozhraní. Díky Vám spojíme všechny úžasné prvky projektu (podcasty, video přednášky, krátká videa, blog, denní tréninky,…) do nového webového kabátu, který Vám umožní snadněji se dostávat k tomu, co je pro Vás opravdu důležité.
  3. Publikovat výrazně větší množství obsahu. Vaše podpora nám umožní produkovat daleko větší množství rozvojového obsahu. Chceme vytvářet unikátní podcasty, rozhovory, živé přenosy a video přednášky s těmi nejlepšími mentory v ČR a na Slovensku.

 

Každé sdílení kampaně a přispění na ni je pro nás obrovskou podporou, za kterou Vám chceme poděkovat. V případě jakýchkoli dotazů nás kdykoli kontaktujte.

 

Jan Skryja
Jan.Skryja@CestaUspesnych.cz
Zakladatel projektu