8. října: Lenka Černá – Jak být ve své síle?

Chci se registrovat

 

Neumíte si udržet svojí hranici a často druhým kývete, i když s nimi vlastně nesouhlasíte? Máte pocit, že nejste uvnitř sebe stabilní, často měníte názory nebo se vůbec neumíte rozhodovat? Získejte svoji vnitřní stabilitu a naučte se být ve své síle, ve svém středu. Během přednášky vám ukážu praktické tipy, díky kterým budete ukotvení a zvládnete konfrontaci s vnějším světem bez újmy na zdraví 🙂 

Přednáška je určena všem, kteří chtějí do hloubky poznat své vlastní “JÁ” a zároveň touží po vnitřní stabilitě i klidu, díky kterým budou zvládat své osobní i pracovní vztahy. 

 

Událost je pro veřejnost a zdarma. Na akci je potřeba
se registrovat s dostatečným předstihem.

======================
Pondělí 8. října
Od 19:30
Místnost Likešova aula, VŠE (mapa)
Kontaktní osoba: Jan Skryja
======================

 

O přednášejícím

Lenka Černá se koučinku a osobnímu růstu věnuje již 14 let. V současné době pomáhá lidem s psychosomatickými obtížemi, nízkým sebevědomím a životní nerovnováhou. Dlouhodobě působila na TV Stream, kde měla pořad Restart života, pravidelně přednáší pro veřejnost i firmy, poskytuje vzdělávání těm, kteří chtějí působit jako kouč a mentor. Již čtvrtým rokem vydává svůj motivační diář, který lidem pomáhá na sobě systematicky pracovat. Více na www.lenkacerna.cz .