1. dubna: Jaroslav Dušek a Jan Skryja – Duše dne a noci

Vstupenky zde

 

Jaroslav Dušek a Jan Skryja propojí rozvoj duše ve dne a v noci. Světlo a temnotu života. 1. dubna 2023 v Plzni. Zažijte výjimečný den…

Celý program

12:00 – 13:45
Vstup a registrace. Bude dostatek času na to najít si to místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

14:00 – 15:00
Jaroslav Dušek – Smysl života. Jak objevit skutečné poslání a získat novou energii pro svou duši? Objevte skutečné možnosti své vnitřní síly.

15:30 – 16:30
Jan Skryja – Smysl snění. Silné uvědomění v podobě rozdílu mezi očekáváním a vědomým sněním. Jak snít a být probuzený? Jaké mají naše sny význam a jak se díky nim napojit na nekonečné možnosti podvědomí velmi snadno?

17:00 – 18:00
Jaroslav Dušek – Zářivé štěstí. Štěstí je možné rozvíjet. Je v našem nitru. V naší duši. Když jej navíc necháme zářit směrem k dalším bytostem, začnou se v našem životě dít skutečná kouzla.

18:30 – 19:30
Jan Skryja – Štěstí temnoty. Svět snění je důkazem toho, že ty nejhorší věci v životě – tu největší temnotu – můžeme využít pro budování pravého životního štěstí. Jak toho využít v probuzeném životě? A jak to přenést do světa snů?

20:00 – 20:30
Večerní hloubkové meditace Jana Skryji. Díky meditacím můžeme otevírat naše emoce, porozumět jim a napojit se na ně. Pokud rozvineme tuto fantastickou schopnost, získáme vědomý přístup k našemu podvědomí. Naší duši. Život se tak začne proměňovat ve fantastické dobrodružství.

21:00 – 22:00
Rozloučení. Čas pro případné společné objetí 🙂

Poznámky z akce
Poznámky z akce v psané a audio podobě. Po akci (v pondělí) dostanete podrobné poznámky ze všech částí včetně doporučení na meditační hudbu, rituály a další kroky na vaší cestě. Součástí poznámek budou také koučovací otázky, možné akční kroky, zajímavosti, a mnoho dalšího.

Video záznam konference
Ve středu Vám pošleme záznam čtyř základních témat konference. Můžete se vrátit ke všemu důležitému a prohloubit tak Váš pokrok směrem k hojnosti a štěstí.

Dárek
Jako dárek se můžete těšit na pěti týdenní online kurz Jana Skryji (v hodnotě 1 450 Kč). Kurz „Hojnost díky emočním ranám“ do větší hloubky rozpracovává každý z kroků Janova konceptu (hojnost, silné uvědomění, klíčová otázka, hojení emočních ran, magický potenciál). Každý týden se podíváte na jeden z těchto kroků. Na konci kurzu dostanete shrnutí všeho obsahu, kdybyste jej nestíhali v daném čase.

 

Vstupenky zde